STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Hapur : E Hene - E Diele - 8am to 9pm

Rreth Nesh!

ILIRA-LINES.sh.p.k,
Eshte nje Shoqeri Transporti Nderkombetar.
Me qender ne qytetin e Lezhes dhe me filjalin e saj ne Tirane dhe Lac, e themeluarne nentor te 2010, me nje Experiens 11 vjecare ne fushen e transportit por shum e sigurt komode dhe e shpejt. me nje staf te kualifikuar dhe te disponueshem, i cili jua ben udhetimet tuaja te sigurta.
Ne ju ofrojme nje game sherbimesh me minibusa komod te vitit 2020 me 0.km dhe me hapesira bagazhesh te mjaftushem, destinacjone te shumta dhe kryesore Europiane.

Prej dates 1 Gusht te vitit 2020 Kompania jone ka sjell ne sherbimin tuaj dhe Autobusa 56 dhe 69 vendesh te viteve te fundit.

Bileta Avionesh
Iliria Lines ofron cmime speciale per fluturime jashte Tiranes dhe per ne Tirane me linjat : Austrian Airlines, Alitalia, British Airways, Lufthansa, Turkish Airlines, Olympic Airways, Malev, Adria Airways, WizzAir, JAT Airways ,etj.

Bileta Tragetesh

Si nje agjensi e suksesshme ne shitjen e biletave per tragete nga Durres drejt Bari, Ancona, Brindisi, Vlora, Venezia ne ofrojme cmimet me te mira ne bashkepunim me partneret tane te transportit: Adrtiatica Ferries, Venezzia Lines, Tirrenia Ferries.

Siguracione

iliria-lines ofron dhe nje game te gjere siguracionesh per mjetet motorrike dhe per persona.

SHERBIMET QE NE OFROJME!

Ne ofrojme nje shumllojshmeri sherbimesh per ju :

Bileta Avioni

Bileta Avioni per te gjitha destinacionet me kompanite me prestigjoze Shqiptare dhe te Huaja, si Belleair, Alitalia, Lufthansa, etj.

Bileta Trageti

Bileta Trageti per linjat kryesore Shqiperi-Itali dhe anasjelltas nga Durresi dhe Vlora drejt Barit, ankonas, etj.

Bileta Autobuzi

Bileta Autobuzi drejt qyteteve kryesore te Italise, Zvicerres, Frances dhe Gjermanise me linja te perditshme .

Me shum rreth nesh!

Pasi ne jemi te vetmit qe kryejme shumllojshmeri sherbimesh , stafi i yne profesional eshte gjithmone pran tyre.

  • Bileta Nderboterore!

    Stafi yne profesional eshte i afte ti siguroje cdo klienti bileten me te mire edhe me te lire per cdo do shtet/qytet te botes ne pak minuta.

  • Komunikim

    Stafi yne esht nje staf i mire-komunikueshem me te gjithe klientet tane . Klientet tane jan nga e mbare bota edhe stafi i yne eshte i afte te komunikoje ne English , Italish ,French , German, Albania language.

  • Sherbim 24/7

    Ne jemi ne sherbim te klientav tone 24 ore ne 7 ditet e javes. Edhe pasi ata e kan kryer udhetimin me ne ato jan te mirepritur te konsulohen me ne per cdo problem qe mund te hasin ne vendin ku ato udhetojne.

REQUEST A QUOTE

Partneret tane!