STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Hapur : E Hene - E Diele - 8am to 9pm

Kriteret e kerkuara per te udhetuar ne Europe me pasaporte biometrike ?

 

Linja nga Kroacia/Sllovenia:

Qe prej dt: 21.06.2021 Lejohet udhetimi i udhetarve me pashaporte biometrike.

Udhetohet vetem me nje fotokopje te nje rezidenti Gjerman, Belg, Zvicerian apo Holandez.

Krahas saj duhet dhe tampon me barcode.

Nese keni paqartesi ose per me shum informacione na kontaktoni !

➖➖Na Kontaktoni➖➖
☎️Call (1)+355685339176
☎️Lezhe +355676030004
☎️Tirane +355684060009
👨‍💻Web www.iliria-lines.al
👨‍💻Fb: ilirialines🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️
👨‍💻Instagram ilirialines
👨‍💻alb-kos-tours@hotmail.com